Goma + Fellne

Shitet nga: artim 05 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Dimri + Fellne 15 coll te reja te ardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim