Goma me bandash M+S

Shitet nga: Goma 06 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma sapo Ardhur nga gjerman jan shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim