Goma per BMW X6 245/45/R19 255/55/R19

Shitet nga: Jupi 15 Dhj 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e ardhura nga Zvicrra vetem nje sezone jan te perdorura
Kane qene në BMW X6 mund te perdoren edhe ne gjipa tjer kan profil te mjaftushem

gomat jan M+S te firmes COURAGIA

Profili te parat 245/45/R19
te mramat 255/55/R19Nr Tel 049600234
Mund te me shkruani edhe ne viber
+436503232102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim