Goma per vetura qdo lloj dimrit me qmim te lir

Shitet nga: Qendrim 26 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
20ero Copa shum shum te mira gomat 14/15/16/17/18/19/20/21/ ka te Veres plus Goma M+S gjenden ne korish
044 226 298 ose 049 282 175 gomat me Profil te mir shum per gjipa emel bmw x5 ka edhe per dimer shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim