Goma te ardhura na ch 500 copa ka qdo lloj gome e

Shitet nga: qendrim 18 Maj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te mira per ver dhe dimer per qdo lloj vetura te ardhura nga zvicraa viber 049282175 ka qdo lloj gome edhe me pakic


Me qmim te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim