Goma

Shitet nga: Ilir 18 Nën 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me gjithë fellne 225/55/16 per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim