Goma

Shitet nga: Berat Veliu 06 Pri 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres 205/55 R16
Te sapoardhura nga Zvicrra
Se bashku me bandashe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim