Goma 108

Shitet nga: filani 11 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

108 EUR   120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat NR17
Jan shum te mira NR17
jan 4 goma

por edhe me marrveshje bajm diqka


Nr VIberit-WhatsApp "049593568"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim