Goma 13 M+S

Shitet nga: Goni 20 Dhj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 13 M+S gati te reja shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim