Goma 16.5/85/24

Shitet nga: Nadri Gashi 09 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 16.5/85/24 te ardhura nga sllovenia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim