Goma 16-C- 17.16.15.14.13. verore shes me shumic

Shitet nga: kriss 28 Krr 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat shum pak te perodoruraa jan per kamjoneta . 205-65-16c jan 4 copa 215-65-16c jan 4 copa kam edhe teke 16c ju mirpres ne qmim pak toleroj kam edhe 215-55--16 per kerra 196-65-15-normale jan goma shum shum te mira sapo te ardhura pej zvicres ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim