Goma 16-she per fellne 9coll

Shitet nga: Agron 17 Shk 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 Goma 215/40/16 per fellne tgjona (9coll)
90% të reja
Çmimi 30 copën
gomat nuk ndahen
Ndrim me goma 195/40/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim