Goma 17/235/65 Made in Germania

Shitet nga: Mentor 19 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te njeta 17/235/65 m+s pak te perdorme nr 049/044-351-970 Made in Germania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim