Goma 185 65 15 ....M+S

Shitet nga: goma 25 Tet 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 185 65 15 ....M+S Viti pro. ( 36 13 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim