Goma 195,65,15

Shitet nga: Qendrim 17 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit te reja ni jav te perdorta sem duhen 40 ero copa 4 copa nisoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim