Goma 205/45R17

Shitet nga: Kushtrim 22 Nën 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 205/45R17 ... Gomat jan te reja , per stinën e Veres , per me shum info ..045213078
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim