Goma 205 55 16 2 goma

Shitet nga: Guma 17 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim