Goma 215/40/R16

Shitet nga: VW 05 Shk 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma jan te perdorura 1 muj

Gjindett Ne Rahovec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim