Goma 215/65/16CE

Shitet nga: Nadri Gashi 13 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 215/65/16CE kater copa te ardhura nga Slovenia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim