Goma 225/55/16 MICHELIN

Shitet nga: Gent 11 Nën 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumat jan te ardhura nga zvicra jan shum te mira..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim