Goma 225/70/15C

Shitet nga: Nadri Gashi 11 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 225/70/15C te ardhura nga Slovenia per me shum informata na kontaktoni ne 044687416.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim