Goma 225/70/16

Shitet nga: Nadri Gashi 11 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 225/70/16 per Gjipa 4X4 te ardhura nga sllovenia per me shum info. na kontaktoni ne 044687416.
4 bandazhe 15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim