Goma 235/65/17

Shitet nga: Nadri Gashi 23 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 235/65/17 te ardhura nga Slovenia per me shum info na kontaktoni ne viber apo tel +37744687416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim