Goma 235/65 R17 M+S

Shitet nga: Xx 21 Mar 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 235/65 R17 M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim