Goma 245/70/16

Shitet nga: Nadri Gashi 23 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 245/70/16 te ardhura nga Slovenia per me.shum info na kontaktoni ne +37744687416 ose edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim