Goma 255/55/18

Shitet nga: Nadr Gashi 05 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 255/55/18 te veres te ardhura nga slovenia mirepo posedojm edhe goma 13-14-15-16-17 dhe 18 per me shum info. na kontaktoni ne 044687416.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim