Goma 255/65/17

Shitet nga: Nadri Gashi 13 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 255/65/17 per Jeep te ardhura nga Slovenia .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim