Goma 265 / 65 R 17

Shitet nga: Mustafe 17 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma FULDA 265 / 65 R 17 M+S sapo te ardhura nga Gjermania shume pak te perdorura. 4 cope x 50 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim