Goma 265/70R15

Shitet nga: Xxx 20 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   470 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
WILDPEAK A/T01 265/70R15 112T Jan te paperdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim