Goma 335/25ZR22

Shitet nga: Besim 17 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ne shitje gomat 335/25ZR22
2copa
Te reja
Te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim