Goma 70 ero 4 cop numer 14 m+s ose ndrrim me 13

Shitet nga: sami 19 Nën 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma nr 14 m+s pa bandash vetem gomat ose ndrroj me goma m+s numer 13 ju mirpres personat seroz flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim