Goma DUNLOP 265/35R20 te reja

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 05 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4.Goma te markes DUNLOP SP WINTTER SPORT 3D profili 265/35R20 99V viti prodhimit 38-12
Ҫmimi i Arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim