Goma Dunlop 225/55R16 te reja

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4.Goma te markes DUNLOP m+s prodhim Gjerman profili 225/55R16 99H viti prodhimit 37-11
Qmimi i Arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim