Goma M+S 205-55-16

Shitet nga: Albin 10 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma M+S te vitit te prodhimit 2011,gomat jan ne gjendje shum te mir,per me shum na kontaktoni ne numrin 044475890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim