Goma M+S

Shitet nga: Sherifi 09 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mira te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim