Goma Pirelli 205/75R16 C te reja

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4.Goma te reja Pirelli profili 205/75R16 C 107/108 viti prodhimit 40-11
Ҫmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim