Goma Pirelli 215 / 70 / 16

Shitet nga: Dreni 23 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma Pirelli te veres te ardhura nga zvicrra, gomat jan te mira siq po shihen ne foto, qmimi per 4 gomat eshte 50 euro, per me shum na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim