Goma Pirelli

Shitet nga: Toni 07 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma Pirelli P255/55 R18 m+s.
Gomat jane per fellne18 vetura modeli Suv si :Jeep,mercedes,audi,bmw etj..
Presim bleres serioz te kontakotojn ne nr 044/398-640
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim