Goma R18 235/40. 245/40

Shitet nga: Kastriot 13 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat R18 235/40 Dy te parat dhe 245/40 me te gjera dy mbrapa me qmim te volitshem 25 copa nr +37744451802 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim