Goma Vere nga Zvicraa

Shitet nga: Goma 21 Mar 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat (4copa) per Vere 1 muaj te perdorura nga Zvicrra.
225/55 R16
+386 49 885 822 (viber,whatsapp)
120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim