Goma dhe bandazhe fellne alumini

Shitet nga: Sami 10 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
245/40/18 jan Fell net e aluminit me goma te veres Jan shum te Mira si te jera ju lutem thirrni 8 deri 10 vala 044174111 dhe ipko viber +38649174111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim