Goma dhe fellga

Shitet nga: mergim 01 Jan 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane te 2014 185 65 15 jan te saves per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim