Goma dhe fellna

Shitet nga: Nexhat Selmani 08 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nexhat Selmani nga Prizreni!
Shes goma dhe fellne,per Passat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim