Goma dhe fellne

Shitet nga: nazi 05 Nën 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 14 ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim