Goma dhe fellne per BMW X6 255/50R19 gomat GOODY..

Shitet nga: samir 16 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma dhe fellne per BMW X6 255/50R19 gomat GOODYEAR jan shum te ruajtura dhe fellnet nuk jane grrithaPER ME SHUM INFO KONTAKTONI : 049388930 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim