Goma dhe fellne per audi

Shitet nga: Safet 05 Mar 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma dhe fellnat per audi shum t mira te rujtne mkan ardh pi zvicres shum pak jan perdor masa 195/65R15
Çmimi i Volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim