Goma dimrit me bandash + kapak 205/50R16 m+S

Shitet nga: Dibran Xhaferi 29 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   240 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimrit M+S me bandash + kapak, per BMW e90 dhe E46 dhe lloje tjera BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim