Goma m+s 235/65/17

Shitet nga: luli 07 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e perdorura me profil 235/65/17 gomat jan te perdorura qimimi eshte i arsyshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim