Goma me Fellne

Shitet nga: Agron 21 Shk 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
265/30 ZR 19 syron për Mercedes benz
Gomat me gjithë fellne...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim