Goma me bandash Aluminit

Shitet nga: Goma 05 Pri 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan Te veres te reja flak dy copa E dy jan te perdorura 400 euro
jan 235-35-19
045564500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim